CHASA (SAPD Akkreditasie 1300018)

Bosveld Jagters- en Wildbewaringsvereniging

SOUTPANSBERG TAK     POSBUS:3715 LOUIS TRICHARDT 0920

TEL:  087 820 2473             E-POS: soutpansberg@bosveldjagters.co.za 

                                                                HUIDIGE BESTUURSLEDE 2017/2018

 

Charles Pieterse               084-444 0306                      charles@lawproc.com

Voorsitter Tak en Fondsinsameling (Uitvoerend)

 

Barend Lombard              081-864 4808                      blombard100@gmail.com

O/Voorsitter en Fondsinsameling (Tak)

 

Gerald Marallich              079-529 4335                      gerald.marallich@gmail.com

O/Voorsitter en Tesorier

 

Dr Michiel Roos               082-561 1241                      michiel@limpopo.co.za

Hoof van Opleiding

 

Lia Holtzhausen               082-973 9015                      soutpansberg@bosveldjagters.co.za

Sekretaresse & Lederegister     

 

Marie Mostert                   074-114 8270                      marie@lawproc.com

Skakelbeampte

 

Jannie van Zyl                   072-081 6340                      jannievanzylo@gmail.com

Hoof Skietbeampte  (Franzhoek skietbaan)

 

Ampie du Toit                   082-742 0168                      adtoit@pgglass.com

Hoof Skietbeampte  en sportskiet (Soutpansberg skietbaan)

 

Jacques Bouwer               082-465 1440                      rabeja@mweb.co.za

Lanbou verteenwoordiger

 

Johan Holtzhausen         082-973 9015                      soutpansberg@bosveldjagters.co.za

Addisionele lid

 

Coenie Burger                   082-375 8595                      louistrichardt@bmgworld.net

Addisionele lid

 

Tappies du Toit (Jnr)           082-922 2075                      triopompe@gmail.com

Addisionele Lid (Jeug)